Úvod  > Produkty  > Balenia pre domácnosť  > Koreniny jednodruhové

Koreniny jednodruhové

 

Spoločnosť Mäspoma spol. s r.o. ponúka vo svojom portfóliu dve rady jednodruhových korenín v spotrebiteľskom balení:

  • Prémiový rad – široký sortiment korenín a byliniek vo výbornej kvalite. Balenie v obaloch z viacvrstvovej fólie zaručuje zachovanie intenzívnej arómy, ale aj ostatných kvalitatívnych vlastností týchto produktov. Suroviny určené do tejto rady výrobkov sú nakupované priamo od osvedčených pestovateľov v mieste ich výskytu. Na obaloch jednotlivých výrobkov si zákazníci nájdu návody na možné spôsoby ich použitia.

Niektoré vybrané druhy korenín (Paprika sladká lahôdková, Korenie čierne mleté, ...) sú balené aj do tzv. rodinného balenia. Ide o väčšie, ekonomickejšie balenia, vhodné najmä pre tých zákazníkov, ktorí viac varia. 

  • Rad ŠTANDARD – ide o vybraný sortiment najpredávanejších druhov korenín. Sú balené v jednoduchších – väčšinou papierových obaloch, ponúkané vo výhodných cenových reláciách. Na zadnej strane vreciek sú uvedené rady, ako jednotlivé druhy korenín používať.

Samostatnú kategóriu predstavujú produkty balené v PET dózičkách. Dózičky sú priehľadné, zelené, resp. hnedé – podľa kategórie výrobkov, ktoré sú v nich zabalené, tak aby zabránili prieniku svetla dovnútra. Sú opatrené plnofarebnou etiketou. Majú elegantný vzhľad a ergonomický tvar, ktorý veľmi dobre sadne do ruky. Vrchnáčik je opatrený dvoma sypátkami – na hrubšiu, aj jemnejšiu štruktúru výrobkov. AL-membrána, ktorá je pod vrchnáčikom, zabezpečuje zachovanie kvalitatívnych vlastností produktu. Výhodou tohto typu balenia je možnosť opakovaného používania dózičiek zákazníkmi – ak si kúpia výrobok balený vo vrecku, môžu si ho presypať do dózičky, s ktorou sa lepšie manipuluje.